Regulamin:

Sklep internetowy AUTO-TOP , zanjdujący się pod adresem www.autotop.com.pl
umożliwa Kupującemu dokonywanie zakupów za pośrednictwem internetu wyłącznie na terenie Polski.

AUTO-TOP PUH Tomasz Dworkiewicz
67-400 Wschowa ul.Pocztowa 11
NIP 697-002-27-61 REGON 410194886
tel. 65 540 51 11/ 65 540 74 47
Rachunek bankowy :BS 51 8669 0001 0000 8240 2000 0015


 1. Klientem sklepu internetowego AUTO-TOP, zgodnie z obowiązującymi przepisami może zostać osoba, która ukończyła 18 lat i posiada zdolność zawierania umów cywilno-prawnych.
 2. Towary dostępne na naszych aukcjach są nowe. Wszystkie ceny podane są w złotych polskich ,brutto(zawierają podatek VAT). Wszelkie nazwy produktów i marek, znaki graficzne użyte w naszych aukcjach są własnością ich oryginalnych producentów i są prezentowane w celach informacyjnych i handlowych. Opisy i zdjęcia produktów pochodzą od producentów lub zostały stworzone przez zespół AUTO-TOP .Zdjęcia opakowań produktów w nielicznych przypadkach mogą różnić się od opakowania rzeczywistego ze względu na zmiany dokonane przez producentów. Do każdego zakupu dołączamy paragon fiskalny lub fakturę VAT wysyłany wraz z towarem.
 3. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich Poczta Polska Inpost oraz własnym transportem Kupujący jest obciążany kosztami dostawy.Koszty wysyłki zostaną doliczone Kupujacemu (dodatkowa pozycja na fakturze lub paragonie).
 4. Zamówienia złożone (zatwierdzone do faktury VAT) w dni robocze do godziny 13:00 będą realizowane w dniu złożenia zamówienia. Zamówienia złożone po tym terminie zostaną wysłane w następnym dniu roboczym.
 5. Zamówienia oczekujące towar nieobecny w magazynie WSCHOWA może zostać zamówiony przez AUTO-TOP specjalnie pod zamówienie Kupujacego.W tym celu Kupujący powinien zatwierdzić swoje zamówienie jako OCZEKUJĄCE. Utworzenie przez Kupujacego zamówienia OCZEKUJACEGO jest jednoznaczne z zawarciem umowy handlowej w której Kupujacy zobowiązuje się do zakupu zamówionego w ten sposób towaru, kiedy tylko towar ten pojawi się na stanie magazynowym AUTO-TOP.W przypadku braku zamawianego towaru w magazynie Kupujący zostanie niezwłocznie o tym powiadomiony jak również o terminie realizacji zamówienia.Jeśli, z uwagi na zbyt długi czas oczekiwania, Kupujacy zechce zrezygnować z takiego towaru, powinien o tym zawiadomić Sprzedającego e-mailem lub telefonicznie.
 6. Zwroty towarów w trybie art. 7 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów [...] (Dz.U.00.22.271 z dnia 31 marca 2000 r.)
  • Kupujący będący konsumentem w rozumieniu Kodeksu Cywilnego może zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny i dokonać zwrotu w ciągu 10 dni od daty wydania mu towaru.
  • Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym - w szczególności nie może być uszkodzony, rozpakowany (jeżeli posiada oryginalne opakowanie), używany lub niekompletny.
  • Towar należy odesłać na adres naszej siedziby wskazany we Wstępie do Regulaminu.
  • Koszty opakowania i wysyłki zwrotnej ponosi konsument. Nie przyjmujemy paczek płatnych za pobraniem pocztowym.
  • Do zwracanego towaru należy dołączyć fakturę lub paragon oraz oświadczenie o odstąpieniu od umowy.
  • Gwarantujemy zwrot pieniędzy w terminie 7 dni od otrzymania zwrotu w wysokości pełnej ceny towaru. Zwrotu dokonujemy w formie przelewu bankowego lub przekazu pocztowego na adres lub konto uzgodnione z konsumentem.
  • Na podstawie art. 10, pkt. 3, ust. 5 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów [...] (Dz.U.00.22.271 z dnia 31 marca 2000 r.) nie zwracamy kosztów przesyłki oraz ewentualnych prowizji za płatność kartą płatniczą.
  • Zwrotowi nie podlegają części sprowadzane na indywidualne zamówienie.

  • *Części elektryczne i elektroniczne nie podlegają zwrotowi.
 7. AUTO-TOP zobowiązuje się do ochrony danych osobowych klientów zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. O ochronie danych osobowych.Udostępnione dane posłużą nam wyłącznie w celu realizacji zamówienia.Nie będą udostępnione osobom trzecim.