Nasze konto na Allegro

Wybierz kategorię

Branża

Producent

Znajdź w opisach

TA FTXC4021 NWTAGREDFTXC4021/FT365

Kategoria:NARZĘDZIAUKL.CHLODZ.CHLODNICETAGRED

ZESTAW DO TŁOCZKÓW HAM. 21 EL.

Zestaw do naprawy, wyciskania tłoczków hamulcowych 21 el. + walizka

 

netto

brutto

cena

75,00

92,25

dostępność
kpl.
Od ręki
2
Fotografia produktu TAGRED TA FTXC4021 NW ZESTAW DO TŁOCZKÓW HAM. 21 EL. Zestaw do naprawy, wyciskania tłoczków hamulcowych 21 el. + walizka
opis
Zestaw do naprawy, wyciskania tłoczków hamulcowych 21 el. + walizka
Bogaty zestaw do wyciskania tłoczków hamulcowych. Polecamy mechanikom w serwisach samochodowych oraz do przydomowych warsztatów. Zestaw może być stosowany w najlepszych markach samochodów:
Skład zestawu:
W zestawie znajdują się dwie prasy (prawo i lewo skrętna), dwie różnego kształtu belki do zapierania prasy o siodło zacisku oraz 17 adapterów
Precyzyjne spasowanie adaptera oraz tłoczka jest gwarancją prawidłowego wsunięcia tłoczka w cylinder zacisku hamulcowego. To z kolei zabezpiecza mechanika przed zacięciem i zakleszczeniem tłoczka w cylindrze.
Pokrętło wyposażone jest w magnetyczną końcówkę, dzięki temu utrzymuje talerzyk odpowiadający danemu tłoczkowi w osi. Zestaw polecany do ogólno mechanicznych serwisów samochodowych.
Doskonale sprawdza się przy pracy z tłoczkami ceramicznymi.
Adaptery dostosowane do większości tłoczków hamulcowych samochodów europejskich i azjatyckich przez co zestaw jest bardzo uniwersalny i pasuje do aut jak: Acura Alfa Romeo Aston Martin Audi Austin Austin-Healey BMW Bugatti Chevrolet Chrysler Citroën Daewoo Daihatsu Dodge Ferrari Fiat Ford GM GMC Honda Hyundai Infiniti Isuzu Jaguar Jeep Kia Lancia Land Rover Lexus Lincoln Lotus Maserati Mazda McLaren Mercedes-Benz Mercury MG MINI Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Proton Renault Rover Saab Saleen Saturn Scion SEAT Škoda Smart Subaru Suzuki Tata Toyota Triumph TVR Vauxhall Volkswagen Volvo.

Cechy

Wysoka jakość
Niezawodność
Wytrzymałość
W zestawie znajdują się dwie prasy (prawo i lewo skrętna), dwie różnego kształtu belki do zapierania prasy o siodło zacisku oraz 17 adapterów.
Precyzyjne spasowanie adaptera

motoShop wersja 2.20.250 ©2004-2019 NIKO